Увага! ТУТ важлива інформація!

1 вересня 2013 року  о 12 годині Хмельницький академічний обласний театр ляльок «ДИВЕНЬ» розпочинає свій 44 театральний сезон!

Вистави театру розраховані на сімейні відвідини, тому ми завжди раді бачити у нашій затишній залі глядачів різного віку.

 Мистецтво театру  ляльок, древнє і загадкове, не є винятково  видовищем для дітей. Інша справа, що театр ляльок, як театр найпоетичніший, найбільш близький свідомості дитини, з його живою уявою і наївним метафоричним сприйняттям світу. Тому більшість глядачів наших –  діти. Діти і їхні батьки. І це не випадково! Для того, щоб знайти порозуміння з дитиною, спільну мову, щоб діти розвивалися гармонійно, батьки мають дбати про їх естетичне і етичне здоровя. Батьки весь тиждень зайняті на роботі, і не можуть багато часу приділяти своїм дітям, яким це так потрібно, тому спільні відвідини театру ляльок надзвичайно корисні для морального клімату сімї, несуть в дім радість спілкування батьків і дітей.

   Тому, у Вас є всі підстави не зволікати, і вже 1 вересня о 12 годині потрапити на відкриття сезону і поринути у захоплюючий світ східної казки  «ЧАРІВНА  ЛАМПА АЛАДДІНА»!

В репертуарі театру понад 50 вистав за українськими народними казками, казками народів Світу, за класичними літературними сюжетами, то ж, слідкуйте за афішою!

                                                  ЛЯЛЬКИ ЗАПРОШУЮТЬ!!!