Наші проєкти

Зустріч із кінологами

Неможливо словами передати ті емоції, які сьогодні вирували на майданчику біля театру ляльок. Олександр та Ірина Муляри – кінологи, які влаштували малечі справжнє шоу. А їхні три собачки – Джесіка, Фоксі та Армія з перших секунд полюбилися дітям. Та окрім розваг, Ірина і Олександр поділилися потрібною інформацією. Розповіли, як потрібно поводитися з собаками, що робити, якщо на вулиці вам зустрівся агресивний пес. Дали поради – як обирати собаку для себе. І наголосили – завести чотирилапого – це дуже відповідальний крок! Це не просто розваги, а серйозне рішення та багато роботи!

Ми дуже вдячні Олександру та Ірині Мулярам за зустріч! Сподіваємося вона не остання!

Уроки української мови для дітей з родин тимчасово переміщених осіб

Крила надії

22 квітня о 15:00 біля театру ляльок відбулася благодійна акція “Крила Надії”. Вистава для малят та концерт, за участі хмельницьких артистів, просто неба.

Усі зібрані кошти були спрямовані на допомогу дітям із родин тимчасово переміщених осіб.

Екскурсія до Межибожа

У єдності наша сила! Вже вдруге відбувається екскурсія до Меджибожа для гостей нашого міста. Хмельницький академічний обласний театр ляльок, Державний історико-культурний заповідник “Межибіж” та БФ “Вільна нація” разом допомагають українцям з інших міст пізнавати Хмельниччину.

Історія старовинної фортеці, екскурсія для дітей, борщ приготований на вогнищі, і безумовно, дружня, доброзичлива атмосфера!

Дякуємо усім, завдяки кому ця поїздка стала можливою – Ірині Труновій, Олегу Погорільцю, Наталі Вишневській!

Я - рятувальник!

Продовжуємо розважати наших маленьких гостей!

Вже вкотре до театру завітали наші друзі з Головне управління ДСНС у Хмельницькій області. Сьогодні окрім квестів, вікторин та ігор, малята змогли спробувати себе в ролі справжніх надзвичайників!

Відчули, як це гасити пожежу та роздивилися рятувальну спецавтівку.

День захисту дітей

Розповіли про наше святкування Дня Захисту Дітей на телеканалі TV7+.

Країна щасливих дітей

Благодійна акція до Міжнародного дня захисту дітей та в підтримку “57-ї окремої мотопіхотної бригади імені кошового отамана Костя Гордієнка”.