Трейлери

Маленький Принц

Весвітньовідомий твір Антуана де Сент-Екзюпері “Маленький Принц” на сцені театру ляльок! Разом із Принцем діти вирушать у подорож різними планетами, познаймляться із їхніми мешканцями. А головне дізнаються про такі важливі речі як любов, дружба та відданість…
А дорослі вкотре нагадають, що дитину у собі необхідно зберігати, аби бачити світ прекрасним, яскравим та веселим, яким бачать його малюки

Режисер – Ю.Чайка
Художниця – А. Волошина

Котигорошко

Котигорошко – праобраз українського героя, переможця над злом. Він уособлює найкращі українські чесноти: стійкість, кмітливість, вірність, сімейні цінності та найголовніше – неземна сила. На своєму шляху він бореться з різними труднощами, зустрічає багато міфічних істот, його зраджують деякі “друзі”, але в кінці казки він все ж перемагає!

Режисер – С.Брижань
Художник – М.Яремчук
Композитори – І.Пустовий

Веселі перегони на лісовій галявині

За українською народною казкою «Заєць та Їжак». Ох, не можна бути хвальком, а то набігаєшся!

Режисер – О. Іноземцев
Художник – В. Безуля
Композитор – В. Якубович

Стійкий Олов’яний Солдатик

Ніякі перешкоди не змогли зупинити хороброго Солдатика. Заради щастя друзів не зупинився він і тоді, коли знав, що загине.

Режисер – С.Єфремов
Художник – В.Безуля
Композитор – Л.Горєлік

Принцеса і Свинопас

Влаштував Свинопас мудрі випробування для Принцеси. Цікаво дізнатися, який вибір зробить Принцеса?

Режисер – І.Вербицький
Художник – Л.Вишневська

Солодка комедія

Весела історія про щиру непідкупну красуню Ізабеллу, корисливу матір Коломбіну, ніжного та справжнього Ковелльйо, веселуна Арлекіна та наївного Бригело.

Авторка – О. Рибчинська-Фіновська

Режисер – Ю. Чайка

Художниця – О. Савицька

Композитор – С. Присяжний

Країна "S"

Згідно до законів Країни «S» усім мешканцям суворо забороняється: гратись, веселитись, слухати та розповідати казки, а особливо – мріяти! Дівчинка Зоряна завжди була законослухняною громадянкою Країни S до того дня, коли зустріла справжнього мандрівника, який відкрив для неї новий та особливий світ – світ справжніх казок! Але невдовзі агенти країни S його схопили і тепер Зоряна має врятувати Пілігрима.

Авторка – М. Смілянець
Режисер – Ю. Чайка
Художниця – Ю. Жилюк
Композитор – С. Присяжний

"Казки Океану"

У царя Тритона багато дочок, але молодша Аріель – найулюбленіша. Проте саме вона найменше цікавиться підводним світом. З дитинства Аріель тягне до людей. Одного дня русалонька побачила, як тоне корабель, яким подорожує молодий принц. Він падає за борт, втрачає свідомість і починає тонути. Аріель рятує його, і принц приходить до тями від звуків її дивовижного голосу. Побачивши людей, що наближаються, перелякана Аріель покидає принца, але він уже встигає закохатися в неї і тепер готовий на все, аби відшукати дівчину. Чи зустрінуться ще принц і Аріель?

Режисер – Ю. Чайка
Художниці – О. Савицька, Ю.Жилюк, О.Галушко
Композитор – С. Присяжний